עיצוב אלבומים דיגיטאליים – קל, פשוט ויפיפה

אם גם אתם מחפשים מתנה מרגשת, רומנטית ומיוחדת עבור אדם אהוב אז לנו יש את הפתרון המושלם עבורכם – אלבום תמונות דיגיטאלי. אין דבר יותר מרגש מאשר לקבל בעטיפת יומולדת יפה אלבום תמונות המנציח את כל אותם רגעים מרגשים, אינטימיים, מיוחדים ומשעשעים. עיצוב אלבום תמונות דיגיטאלי מאפשר לכם להפיק אלבום בעיצוב אישי, כאשר הכיתוב, עיצוב התמונות וכל יצירת האלבום נעשית באמצעותכם, בקלות ובמהירות. זו מתנה מרגשת ומיוחדת להורים, לחברה טובה, לבת זוג ולכל אדם שאהוב לכם ושיש לכם חוויות משותפות עימו.

קורס עיצוב אלבומים דיגיטליים

קורס עיצוב אלבומים דיגיטליים במכללת סולו

עיצוב אלבומים דיגיטאליים נשמע לרבים כמשימה שאינה מתאימה למי שאין לו ידע בעיצוב גרפי או בעיצוב ממוחשב. אולם, אין זה המצב כלל וכלל. כיום ישנן תוכנות רבות המיועדות לאנשים שאין להם שום ידע מתקדם במחשבים, והתוכנות הן מאוד פשוטות להתנהלות והפעלה. כך, תוכלו בקלות ובמהירות ליצור לאותו אדם אהוב את המתנה המושלמת והמרגשת ביותר. כל שאתם צריכים לעשות הוא להקליד "עיצוב אלבומים דיגיטאליים" במנוע החיפוש ולבחור מבין שלל התוכנות של החברות המובילות בתחום האלבומים הדיגיטאליים.

ההליך מתנהל כך שאתם מורידים את התוכנה למחשב שלכם. בזמן ההורדה רצוי כי תתבוננו בסרטון המצוי באתר המלמד בקצרה כיצד מפעילים את התוכנה ומשתמשים בה. כאשר התוכנה מוכנה לשימוש, אתם צריכים לנשום אוויר, לעצום עיניים, להחדיר את הפן היצירתי שבכם ופשוט ליהנות מעיצוב אלבום תמונות אישי. לאחר שהכנסתם את התמונות הרצויות, כתבתם טקסטים מרגשים ומשעשעים, עיצבתם תמונות, הוספתם רקעים וביצעתם שלל פעולות בתוכנה, האלבום שלכם מוכן. עכשיו כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על כפתור ההזמנה ולהזמין את האלבום. החברה שאת התוכנה שלה הורדתם, תדאג להדפיס את האלבום בצורה מקצועית ואיכותית וכמו כן לשלוח לכם אותו. כמובן, פעולה זו דורשת תשלום ואינה מתבצעת בחינם.

כאשר אתם מעצבים את האלבום וודאו כי התמונות בהם אתם משתמשים צולמו באיכות טובה מספיק, כך שהתמונות יוכלו להופיע באלבום בצורה מובנת וברורה. הכינו את הטישו כי אתם הולכים לרגש את אותו אדם שאליו מופנה האלבום עד מאוד. זו מתנה נפלאה, מרגשת ומקורית.

אז קדימה – גשו למלאכת העיצוב!

מכללת סולו

מכללת סולו

%d בלוגרים אהבו את זה: