הדמיית שיער או השתלת שיער – הדרך אל השיער

כיום ניתן לראות כי שיטה חדשה התחילה לקחת מקום בתחום השיער, בעבר הפתרון של נשירת שיער היה לבצע השתלה במקום בו נשר השיער אך בהרבה מקרים לא היה אפשר לפתור את הבעיה ולכן היום מבצעים שילוב של הדמייה של זקיקי שיער במקום בו התבצעה ההשתלה. חשוב לבצע את הדמיית השיער לאחר כחצי שנה לפחות מזמן ההשתלה מפני שיש זמן בו צריכים לתת לעור להחלים וכל פעולה לפני כן יכולה להזיק להשתלה, ישנן פעולות נוספות שצריכים להימנע מהם לאחר ההשתלה וכן לאחר ההדמייה כמו הימנעות מפעילות גופנית הכוללת ריצה או הרמת משקולות, שחייה בים או חשיפה לשמש.

השילב של השתלת שיער והדמיית שיער הינו שילוב מושלם מפני שאדם המגיע לבצע השתלה עם ראש קריח לחלוטין לא יכול לחזור למצב קודם כמו לפני ההשתלה, ההדמייה לעומת זאת נותנת מראה טבעי והשילוב בין השניים הוא שילוב מנצח. רצוי מאוד לפני שבוחרים לעשות את השילוב לבצע ביקורות אצל רופאים מומחים ולתכנן את הביצוע כבר מראש. שתי הפעולות הן טבעיות לגמרי מפני שבהשתלה הרופא לוקח זקיקי שיער מהחלק האחורי של הראש, איזור הגוף או הזקן ומשתיל אותם בחלק בו חסר השיער או חלק בקרקפת בו יש דלילות וגם בהדמיית שיער הפיגמנט עשוי מחומרים אורגניים וזאת בעצם הסיבה שההליכים כה מוצלחים.

בחירת המרפאה – לאן כדאי ללכת?

לבחירת המרפאה יש חלק נכבד וכדאי לבדוק ולעשות מחקר שוק אילו מרפאות נותנות את התוצאות הטובות ביותר. חשוב לבחון אלמנטים כמו: הקוטר של המחט, תוצאות שהרופא יכול להגיע אליהם, הניסיון של הרופא, שיטת ההשתלה או ההדמייה המבוצעות, האם הרופא משתמש במחט ידנית או מחט חשמלית ועוד.

הרבה ישראלים שואלים את עצמם האם כדאי לבצע את ההשתלה בארץ או בחול, קשה לענות חד משמעית תשובה לשאלה זו אך כדאי לדעת כי גם בארץ ישנן מרפאות איכותית לביצוע ההליך. לאחרונה נכנסו לישראל מרפאות שמיצגות רופאים בחו"ל ולכן האופציה של לבצע השתלת שיער במרפאות אלו הפכה להיות יותר רלוונטית מפני שהרופאים עצמם מגיעים לארץ ומבצעים את ההשתלה. בהדמיית שיער אפשר למצוא גם אמנים ישראלים שיודעים ליצור תוצאות טבעיות מפני שהתחום כבר תפס תאוצה בארץ ונמצא כמה שנים טובות. בתחום ההדמייה הידיים הישראליות מוכיחות  עצמן ויש אלפי לקוחות מרוצים שנהנים משיטה זאת.

מודעות פרסומת
פורסם ב-הדמיית שיער
%d בלוגרים אהבו את זה: